O NAS

Polsport S.A. w Bielsku Białej to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji szerokiej gamy wyrobów przeznaczonych do kompleksowego wyposażenia obiektów sportowych. Jesteśmy wiodącym w Polsce producentem sprzętu dla wielu dyscyplin sportowych. Nasze wyroby sprzedajemy do ponad 40 krajów świata, w których marka naszych produktów cieszy się wysokim uznaniem.

Swoim klientom oferujemy wysokiej jakości sprzęt sportowy dla szkół, klubów sportowych czy ośrodków rehabilitacyjnych. W szerokiej gamie naszych produktów znajduje się min:

 • sprzęt gimnastyczny: drabinki, ławki, materace, odskocznie, skrzynie, kozły gimnastycznei wiele innych
 • sprzęt do gier zespołowych: koszykówki, siatkówki, tenisa ziemnego,piłki nożnej, ręcznej,
 • sprzęt do lekkiej atletyki
 • tenis stołowy: stoły do tenisa stołowego i akcesoria
 • sprzęt rehabilitacyjny: urządzenie rehabilitacyjno-siłowe, sprzęt do ćwiczeń koordynacji ruchowej, materace rehabilitacyjne, lustra posturograficzne, pas przeciwskoliotyczny,piłki lekarskie, ławki, drabinki rehabilitacyjne
 • rekreacja: gra świetlicowa piłkarzyki
 • pozostałe wyposażenie obiektów sportowych: ławki korytarzowe, bandy, trybuny, kurtyny grodzące, tablice wyników, szafy oraz wózki na sprzęt sportowy.

Produkowany przez nas sprzęt zyskał uznanie odbiorców. Wszystkie wyroby produkowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami a większość z nich posiada certyfikat na znak bezpieczeństwa „B”.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, produkowany przez nas sprzęt zyskał uznanie odbiorców. Wszystkie wyroby produkowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami, co potwierdzają uzyskane certyfikaty. Oferujemy kompleksowe usługi doradcze, pomoc w projektowaniu i wyposażaniu obiektów, doradztwo techniczne w zakresie montażu, naprawy czy konserwacji. Jesteśmy jednym z czołowych producentów, którzy kompleksowo wyposażają obiekty sportowe wraz z ich montażem. Firma zatrudnia ponad 100 osób. Posiadamy duży potencjał produkcyjny i wykwalifikowaną kadrę, zapewniające produkty wysokiej jakości oraz szybką i kompleksową obsługę klientów.

Rozwiązania konstrukcyjne wyrobów opracowywane są przez naszych specjalistów w oparciu o najnowsze materiały i technologie. Oferta naszej firmy jest wciąż poszerzana poprzez wprowadzaniu nowości z zakresu rozwiązań technicznych i projektowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nieustannie poszukujemy niecodziennych, wyjątkowych pomysłów i udogodnień.

Wielokrotnie dostarczaliśmy sprzęt do Uczniowskich Klubów Sportowych na terenie całej Polski, był to sprzęt gimnastyczny, korekcyjny, lekkoatletyczny oraz stoły tenisowe i bramki do piłki nożnej.

Firma polsport prowadzi ciągłą sprzedaż swoich produktów przez Internet. Wraz z nową stroną internetową powstał profesjonalny internetowy sklep sportowy umożliwiający sprzedaż i dystrybucję produktów przez Internet. W naszym sklepie sportowym online znajdziecie Państwo najlepszy sprzęt do uprawiania wszystkich rodzajów dyscyplin sportowych

Zapraszamy do zakupu produktów polsport przez Internet.

Władze POLSPORT S.A.

 • Mieczysław Kryjak - Prezes Zarządu
 • Jolanta Potyrała - Prokurent
 • Mieczysław Szczygieł - Dyrektor Handlowy

Wyróżnienia

"Przedsiębiorstwo Fair Play"

Polsport Bielsko-Biała od 2002 roku aktywnie uczestniczy w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie, które potwierdza, iż nasza Firma jest wiarygodnym, solidnym i rzetelnym partnerem handlowym, działającym na rynku zgodnie z zasadami wysokich standardów moralnych i etycznych. Uczestnicząc w procesach profesjonalnej i rzetelnej obsługi naszych Partnerów zostaliśmy wyróżnieni następującymi nagrodami:

 • certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play” w latach: 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
 • statuetką „Przedsiębiorstwo Fair Play 2003″
 • złotą statuetką „Przedsiębiorstwo Fair Play 2006″
Przedsiębiorstwo Fair Play

 

"Budowniczy Polskiego Sportu 2003"

Firma Polsport  została laureatem statuetki „Budowniczy Polskiego Sportu 2003″ – nagrody Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu oraz Kalejdoskopu Budowlanego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie budownictwa sportowego w Polsce.

Budowniczy Polskiego Sportu 2003

 

Najlepsza oferta targów "Sport i Rekreacja" w kategorii "Sprzęt sportowy i rekreacja".

W 1999 oraz 2000 roku otrzymaliśmy statuetki Międzynarodowych Targów w Warszawie dla najlepszej oferty targów „Sport i Rekreacja” w kategorii „Sprzęt sportowy i rekreacja”.

Najlepsza oferta targów 'Sport i Rekreacja'