FAQ

Szanowny Kliencie. Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą i za zgłaszanie wielu ciekawych uwag dotyczących naszych produktów. Wsłuchując się w Państwa pytania pragniemy odpowiedzieć na te, które zadajecie Państwo najczęściej. Jeżeli poniższa lista nie rozwiewa Państwa wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni z naszymi pracownikami. Pracownicy z Działu Sprzedaży jak również kadra Działu Konstrukcyjno – Technologicznego chętnie Państwu pomogą.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż dzięki Państwa uwagom bezustannie modernizujemy i ulepszamy nasze produkty.
Chcemy kupić Państwa sprzęt, jednakże potrzebuję fachowego doradztwa.
Prosimy o kontakt. W każdej chwili nasza Kadra chętnie służy Państwu pomocą. Nasi mobilni Doradcy Techniczni codziennie odwiedzają kilku Klientów. Zarówno fachowe podpowiedzi jak i wykonywane na miejscu pomiary są bezpłatne i często pozwalają na optymalne zaspokojenie Państwa potrzeb. Często zdarza się , że nasi Klienci są pozytywnie zaskoczeni jak ciekawie i optymalnie możemy skonfigurować sprzęt sportowy.
Czy w waszej ofercie można znaleźć także sprzęt do wyposażenia boiska Orlik?
Oczywiście. Polecamy szczególnie nasze bramki do piłki nożnej, ręcznej, stojaki do koszykówki, słupki do siatkówki i tenisa ziemnego.
Gdzie poza Polską można kupić Wasz sprzęt?
Nasze wyroby sprzedajemy do ponad 40 krajów świata. Cieszy nas fakt, iż z powodzeniem możemy konkurować ze światowymi liderami na wymagających rynkach eksportowych. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa, które za najważniejsze stawiają jakość i bezpieczeństwo produktów.
Czy posiadają Państwo w swojej ofercie sprzęt rehabilitacyjny?
Nasza firma od wielu lat produkuje różne przyrządy do gimnastyki korekcyjno-leczniczej, współpracujemy z Bielskim Szkolnym Ośrodkiem Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej, wyposażamy w nasz sprzęt placówki szkolne, salki korekcyjne  i ośrodki rehabilitacyjne. Nasz sprzęt powstaje na bazie współpracy z autorytetami z zakresu rehabilitacji.
Czy Państwa firma zajmuje się także montażem sprzętu sportowego?
Oferujemy kompleksowe wyposażenie w sprzęt sportowy wraz z montażem  na salach sportowych i boiskach zewnętrznych, wyposażyliśmy już kilkaset obiektów w całym kraju. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która zadbała o kompleksowe zabezpieczenie potrzeb Klienta. Nasz doświadczony Zespół Montażowy, to osoby z wieloletnią praktyką.
Czy to prawda, że Państwa firma współpracuje z Polskim Związkiem Tenisa Stołowego?
Współpraca z PZTS stanowi już swoistą tradycję. Współpracujemy od 1996 roku. Nasza firma wielokrotnie wygrywała przetargi na dostawy stołów do tenisa, między innymi do Uczniowskich Klubów Sportowych na terenie całego kraju w ramach umów z Polskim Związkiem Tenisa Stołowego. Pozostałe Związki, z którymi współpracujemy na zasadach partnerskich to: Polski Związek Gimnastyki, Polski  Związek  Piłki Nożnej, Polski  Związek  Lekkiej Atletyki .
Czy Państwa sprzęt posiada certyfikaty bezpieczeństwa?
Tak.  Wszystkie wyroby produkowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami i posiadają certyfikat na znak bezpieczeństwa "B" lub deklaracje zgodności. Posiadane certyfikaty świadczą o wysokiej jakości naszych produktów.

Szybki kontakt

 
  • Adres:
    POLSPORT S.A.
    43-300 Bielsko-Biała
    ul. Wyzwolenia 59
  • Telefon: +48 33 44 34 400
  • E-mail: sprzedaz@polsport.bielsko.pl
  • Godziny biznesowe: 07:00 - 15:00